Bugünkü
Takvim

Kurtlar'a vize çıktı

'in gösterimini yasaklayan Almanlar, Pana Film karşısında geri adım attı. Film, ülkedeki tüm salonlarda gösterilecek

  • Saklambaç
  • 28.01.2011
ABONE OL
Kurtlar'a vize çıktı
Pana Film'in henüz vizyona girmeden büyük ses getiren filmi ""in önceki akşam City's Alışveriş Merkezi'nde yapılan galasına da "Alman sansürü" damgasını vurdu. Bütün oyuncular ile film ekibinin tam kadro hazır bulunduğu galada; senarist Bahadır Özdener, "Yasak kalkacak" dedi!

POLAT, YİNE HAKLI!
Özdener ve kendisiyle aynı görüşü paylaşan başrol oyuncusu , düşüncelerinde haksız çıkmadı. Filmin Almanya'daki dağıtım şirketi Pera Film'in yetkilisi, dün bir açıklama yaptı: "18 yaş üzeri izleyeciler için film tüm ülkede gösterilecek".

'AMAÇ, PARA DEĞİL'
Filmleri için "Amacımız para kazanmak değil, Filistin'deki zulme dikkat çekmek" yorumunu yapan oyuncular ve Pana Film yetkilileri, bu karara itiraz edeceklerini açıkladı. Pana Film, yaş sınırının 18'den 16'ya indirilmesi için talepte bulunacak.

DÜNYA BASINI GALAYI iZLEDi
Bugün vizyona giren Kurtlar Vadisi Filistin'in galasını, sadece yerli değil Alman, Filistinli, Amerikalı ve Avusturyalı gazetecilerin de olduğu yabancı basın da izledi.


Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.