Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.01.2011

Mekanları duman etti

Ünlü mekanlarda sigara dumanına maruz kalan Uzel, polise yasağı delen yerleri ihbar etti!

Mekanları duman etti
Bir süredir sevgilisi Selim Sarı ile ABD'de yaşayan , işleri için yaklaşık 10 gün önce Türkiye'ye döndü. Uzel'in ülkeye dönüşü en çok gözde eğlence mekanlarını üzdü! Geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla eğlence turuna çıkan ünlü oyuncu, mekanların na uymamasıyla çıldırdı!

'DAN DUYURDU
Eğlence gecesinden sonra "dumansız hava sahası savaşçısına" dönüşen Didem Uzel, polise telefon edip sigara içilen mekanları ihbar etti. Uzel, "Beni içeriye almayacaklar ama bu işin peşini bırakmam" dedi ve twitter'dan sigara içilen mekanları duyurdu: Şamdan, Bird, W Lounge.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.