Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.01.2011

6 ay gecikmeli düğün

6 ay gecikmeli düğün
Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Alev-Yaman Törüner çiftinin büyük kızları , üç yıldır aşk yaşadığı Amerikalı ile 'ta Ağustos ayında hayatını birleştirmişti. Genç çiftin Türkiye'deki düğünleri geçikmeli olarak önceki gün Otel'de gerçekleşti. Alev-Yaman Törüner çifti ile damadın annesi Norma Bau'nun konukları kapıda karşılarken, düğüne İstanbul sosyetesinin önemli isimleri katıldı. Sade bir yemek ile başlayan gece Türk gelenek ve göreneklerine göre devam etti. Mark Bau'yu bu önemli gecesinde New York'tan 15 arkadaşı yalnız bırakmadı.

NEW YORK'A UÇTULAR
Müjde Törüner ve Mark Bau çifti Hilton'daki düğünlerinin ardından arkadaşlarıyla düzenleyecekleri parti için New York'a uçtu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.