Bugünkü
Takvim

Cage bereketi

'in ayağı uğurlu geldi. Ünlü yıldız, 'da film çekerken; Meg Ryan, Al Pacino ve Tom Hanks, Ürgüp'teki bir otele Ağustos için rezervasyon yaptırdı

  • Saklambaç
  • 24.01.2011
ABONE OL
Cage bereketi
Dünyaca ünlü aktör , "Hayalet Sürücü 2" filminin çekimleri için geldiği 'nın fahri tanıtım elçisi oldu! ABD basınına Ürgüp ve çevresini hayranlıkla anlatan Cage, bir taraftan da bölgeyle ilgili olumlu sözlerini Hollywood'dan dostlarıyla paylaştı. Bunun üzerine Meg Ryan, Tom Hanks ve Al Pacino, harekete geçti.

GECELİĞİ 500 EURO
Ağustos'ta Ürgüp'e gelme planı yapan dünyaca ünlü yıldızlar, Sacred Otel'den rezervasyon yaptırdı. Otel, geçtiğimiz yıl Bill Gates tarafından kapatılmıştı. 250 yıllık tarihi bir Rum konağı olan Sacred Otel'de yıldızların kalacağı oda fiyatlarının geceliğinin yaklaşık 500 euro olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.