Bugünkü
Takvim

Eskilerim kıymete biniyor

Avşar, eski sevgilileri Erdinç Acar, Hacı Sabancı ve Sercan Yıldırım ile aşk yaşayan ünlü sunucu için bir arkadaş ortamında bu yorumu yaptı!

  • Saklambaç
  • 23.01.2011
ABONE OL
Eskilerim kıymete biniyor
Helin Avşar ile Ece Erken'in ortak bir yanı çıktı! Ünlü sunucunun Avşar'ın geçtiğimiz yıllarda birlikte olduğu 3 isimle de adı anıldı. Bu 3 isim; Erdinç Acar, Hacı Sabancı ve Bursaspor'un yıldızı Sercan Yıldırım'dı. Bu durumu yeni fark eden Helin Avşar da bir dost sohbetinde Ece'ye göndermede bulundu.

TESADÜFE BAK!
Sunucu için, "Benim eski sevgililerim onun gözünde kıymete biniyor sanırım. Bu kadar da tesadüf olabilir mi?" dedi. Son dönemde birbirinden ünlü isimlerle polemik yaşayan Ece Erken'in ise kendisi hakkında bu yorumu yapan Helin'e ne diyeceği merak konusu...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.