Bugünkü
Takvim

Asmin iyi olacak mı

Altay tedavi için Asmin'i İstanbul'a getirir Miran ise polisten kaçmayı yine başarır

  • Saklambaç
  • 23.01.2011
ABONE OL
Asmin iyi olacak mı
Sevilen dizi "Aşk Bir Hayal" merakla beklenen yeni bölümü ile bu akşam ATV'de!... Miran polisten kaçmayı yine başarmış, Fatma'ya takılan vericiyi de bulmuştur. Hasip'in arkadaşı Şeref'in köyüne Reşat ve Fatma'yı da alarak gider. Asmin'in başına gelenlerin ciddiyetini öğrenen Altay, tedavi için Dildar'ı da alarak helikopterle İstanbul'a gelir. Asmin İstanbul'da çocuklarıyla duygusal bir kavuşma anı yaşar. Bu arada istediği delillere nihayet ulaşan İstanbul Emniyeti, Nevin'in Reşat'ı kendi elleriyle Miran'a getirdiğini öğrenir. Artık Miran'a kavuştuğunu zanneden Nevin'e cezaevi yolları yeniden mi görünecektir? Tüm yaşananlar ise Atıf'ın kısmi felç geçirmesine sebep olur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.