Bugünkü
Takvim

Simge'nin evde kalma korkusu

Arkadaşları tek tek evlenmeye başlayan Simge, evde kalma korkusuna kapılır ve Kemal'e derhal evlenmek istediğini söyler

  • Saklambaç
  • 22.01.2011
ABONE OL
Simge'nin evde kalma korkusu
Başrollerini Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Peker Açıkalın ve Hande Katipoğlu'nun paylaştığı sevilen dizi ""yeni bölümüyle bu akşam atv ekranlarına geliyor. Liseden bir arkadaşının evleneceği haberi üzerine evde kalma sendromuna yakalanan Simge, Kemal'e her şeye rağmen derhal evlenmek istediğini söyler.

KEMAL ÇARE ARIYOR
Gerek Cazibe'yle evliliğinden ötürü gerekse Cazibe'ye olan hislerinden ötürü Simge'yle evlenmemek için bir çözüm düşünen Kemal, çareyi Simge'yi kendinden soğutmakta bulur. Cazibe ise kendini Kemal'in avukatı olarak tanıştıran Peker Pekmez'e inanmış ve Kemal'in kendisinden boşanmak istediğini düşünmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.