Bugünkü
Takvim

Patates cinsel gücü arttırıyor

  • Saklambaç
  • 22.01.2011
ABONE OL
Patates cinsel gücü arttırıyor
Sofraların gözde besini patatesin, çok besleyici bir bitki olduğunu insanlık tarihi yazık ki geç öğrendi. İçinde, su, karbonhidratlar, fosfor, demir, manganez, bakır, sodyum ve kalsiyum gibi madensel tuzlar, B, B bir, B altı, K, PP vitaminleri bulunan patates çok zengin bir besindir. Patates mide gazlarını giderir, mide gastritleri ve ülserlerine karşı ilaçtır. Safra kesesi ve karaciğerdeki yangıları iyileştirir. Şeker hastalarına dokunmaz. Hemoroid tedavisinde etkilidir! Patatesin yapısında su bulunduğu için, vücudun su ihtiyacını da karşılar. Yapısında fosfor bulunduğu için patates erkeğin cinsel gücünü arttırır.

kalan karakter 1000

Özcan Koyuncu Özcan Koyuncu

Beslenme ve besin maddeleri gibi haberlerleriniz fevkalede güzel ve yararlı teşekkür ediyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.01.2011 21:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.