Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.01.2011

Justin'in yeni gözdesi Olivia

Justin Timberlake'in Olivia Munn'a attığı aşk mesajları, Jessica Biel'in Hawaii tatilini mahvetti

Justin'in yeni gözdesi Olivia
Hollywood'da bir aşk daha tarihe karışıyor. Evlenmeleri beklenen Jessica Biel ve Justin Timberlake arasında ayrılık rüzgarları esiyor. Uzun süredir birlikte görünmeyen ikiliden Jessica Biel, Hawaii'de tatil yaparken objektiflere yansıdı. Seksi yıldızın yalnız tatilinin altından 'ihanet' çıktı. Jessica Biel'in yokluğunu fırsat bilen Justin Timberlake, Amerikan televizyonlarının yeni gözdesi Olivia Munn'a aşk mesajları yolladı. Munn'un Jessica Biel'i hatırlatması üzerine Timberlake, sevgilisinden Aralık ayında ayrıldığını iddia etti. İhanet haberlerini gazetelerden öğrenen Jessica Biel, Hawaii tatilini yarıda kesip Los Angeles'a döndü. Biel'in sevgilisinin aşk mesajlarından sonra nasıl tavır alacağı merak konusu oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.