Bugünkü
Takvim

Raporu kim aldı?

Zeynep'in beş gün boyunca okula gitmediği anlaşılır. Gerekli raporu ona kim almıştır?

  • Saklambaç
  • 21.01.2011
ABONE OL
Raporu kim aldı?
Sevilen dizi "" yeni bölümüyle bu akşam 'de. Zeynep'in bir hafta boyunca okula gitmemesi ve bu durumu sahte bir raporla saklaması çok daha büyük bir sırrın kapılarını açar. Beş gün boyunca Zeynep nereye gitmiş, kimlerle beraber olmuştur? Kağan raporu alması için Zeynep'e yardım eden kişiyi bulurken, bu sır Demiray ailesinde de yeni bir depreme neden olacaktır.

Rüzgar'ın sakladığı mektup, Emre'nin o geceyle ilgili sakladığı gerçekler, ailenin verdiği çelişkili ifade Kağan'ın herkesi bir kez daha sorgulamasına neden olur. Ve emniyete gelen yaşlı bir kadın Zeynep davasının seyrini bir anda tekrar değiştirecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.