Bugünkü
Takvim

Önder Paşa!

'dan sonra gününü gün eden , Osmanlı soyundan gelen sunucu 'le aşk yaşıyor

  • Saklambaç
  • 21.01.2011
ABONE OL
Önder Paşa!
Şarkıcı aşkıyla magazin gündemine yerleşen , popçuyla ayrılığının ardından gününü gün ediyor. Bir yandan Abajur adlı mekanı işleten Önder, diğer yandan çapkınlıkta sınır tanımıyor. Geçtiğimiz günlerde Saadet Işıl Aksoy ile yakınlaşmaya çalışan işletmeci, birkaç gün önce yeni bir aşka yelken açtı.

DOSTLARI TANIŞTIRDI
İşletmecinin gönlünü kaptırdığı isim ise ... Arkadaşları aracılığıyla Kunter ile tanışan Önder Bekensir, kısa sürede sunucu ile dostluğunu ilerletti. Genç çift, sık sık buluşmaya başladı. Roksan Kunter, adını Osmanlı soyundan gelmesiyle ve sunduğu basketbol programıyla duyurdu.

* Güzelliğiyle ekranlara damgasını vuran Roksan Kunter, Milli takımın eski basketbolcusu ve şimdinin başarılı antrenörü babası Erman Kunter'den ilham aldı. Güzel sunucu, basketbol programıyla adını duyurdu.

HÜRREM'İN SOYUNDAN GELİYOR
Osmanlı Hanedanı'nın son üyelerinden olan Roksan Kunter, Osman Nami Osmanoğlu'nun torunu. Güzel sunucu, 2. Abdülhamit ve Hürrem Sultan'ın soyundan geliyor.

kalan karakter 1000

antidemet antidemet

kız demete 1000 basar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 21.01.2011 14:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.