Bugünkü
Takvim

Melek tokadı

'ın ' melekti, kanadını kırdılar' sözüne tokat gibi yanıt geldi. Hadise, şarkısında; 'Kanadımı kırdın, uçmuyor aşkınla o melek' diyor

  • Saklambaç
  • 19.01.2011
ABONE OL
Melek tokadı
, eski sevgilisi 'a şarkılı türkülü bir yanıt verdi! 2 yıllık aşkın ardından eski sevgilisini meleğe benzeten Akçıl, "Hadise melekti ama onun kanadını kırdılar" demişti. Ayrılık nedeni olarak Hadise'nin ablasını hedef alan Sinan Akçıl, hakkındaki 'ihanet' haberlerini ise yalanlamıştı.

İHANET İMASI!
Müzisyenin sözlerine Hadise, yeni şarkısı "Melek" aracılığıyla tokat gibi bir yanıt verdi. Sözleri Deniz Erten'e ait şarkıda; "Kanadımı kırdın" diyen şarkıcı, "Yarı yolda döndün ihanetinle" sözleriyle ise aldatma haberlerini doğrulamış oldu!

iŞTE OLAY SÖZLER
Artık bakma yüzüme
konuşma bitti ve
sözün yok,
Aşksa gitti bak
işte yalanlara kurban ve
özrün yok...
Sana yetse kalbim
mutluluk olurdu,
Aşkın sonundaki varısın,
Yarı yolda döndün
ihanetinle,
Onunlaymış senin yarışın...
Bulamazsın, dokunamazsın,
Bendeki sana yabancı bir yürek,
Meleğindim, kanadımı kırdın,
Uçmuyor artık
aşkınla o melek...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.