Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.01.2011 Gazete
ABONE OL

Kırmızı noktalı

Gençlik dizisi olarak tanıtılan ''da ipin ucu kaçtı Aşırı alkollü gençler, birbirlerinin sevgilileriyle yatağa girdi. Diziye, ailelerin tepkisi iyice arttı.

Kırmızı noktalı Küçük Sırlar
Dünyaca ünlü dizisinden uyarlanan , artık gençlik dizisi olmaktan çıktı. Saat 20.00'de yayınlanan dizinin son bölümünde; sınırlar zorlandı. Çet, Heves, Ali ve Ceyda, önce aşırı alkol aldı.

Henüz 19 yaşındaki gençler, geceyi de yatakta noktaladı. Birbirlerini aldatan, aşırı alkolle ne yaptığını bilmeyen gençlerin hikayesini ekrana taşıyan bölüm, tepki çekti.

ALKOLLÜ GECE YATAKTA BİTTİ
Rol gereği bir mekanda aşırı alkol alan Heves, Çet'in elini yaladı! Geceyi yatakta bitiren gençler, şoke etti. Aynı evde sabaha kadar birlikte olanlar ise Ali ile Ceyda oldu!

VATANDAŞTAN TEPKİ YAĞIYOR
Bu diziyi bir daha asla çocuğuma izlettirmem.
Dizinin uyarlandığı Gossip Girl dizisinde bile böyle sapıklık görmedik.
Küçük Sırlar, gençlik dizisi değil artık kırmızı noktalı bir program haline gelmiş.
Artık dizinin geceyarısından sonra yayınlanma vakti geldi.
Gençlerimize böyle dizilerle alkole, ahlaksızlığa özendirmek kimsenin hakkı değil.
RTÜK, bu diziye bir an önce el atmalı.
Daha önce bu gençler lisedeyken mini eteklerini eleştiriyorduk. Şimdi ise bu yaşanılanlara diyecek kelime bulamıyorum.
Yazık. Gençliği böyle gösterip çocuklarımıza bunları izlettirmek. Aileler bu diziyi çocuklarına yasaklamalı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.