Bugünkü
Takvim

İmparatoriçe emretti

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızları İmparatoriçe lakaplı Zahara, Namibya'da tanıştığı kimsesiz çocuğun kardeşi olmasını istedi. Ünlü çift, 7. çocuk için hazırlıklara başladı

  • Saklambaç
  • 17.01.2011
ABONE OL
İmparatoriçe emretti
Jolie-Pitt klanı giderek büyüyor. Yeni yıl talini Namibya'da geçiren Brad Pitt ve Angelina Jolie, yeni bir çocuk evlat edinmek için kolları sıvadı. Namibya'da kimsesizler yurdunu ziyaret eden ünlü çiftin kızları Zahara, burada 5 yaşında bir kız çocuğu ile tanıştı. Küçük kızı çok seven Zahara, annebabasından bu kızın kardeşi olmasını istedi. Ailelerini genişletmek taraftarı olan ünlü çift, imparatoriçenin isteğini kırmadı ve işlemlere başladı. İkili, bir yıl içinde gerekli düzenlemeleri yapıp Namibyalı kızı evlat edinecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.