Bugünkü
Takvim

Gurbetten ekrana

Gurbetçi ailelerin çocukları Türk dizilerinde başrolleri kaptı. Avrupa'daki sıradan hayatlarını geride bırakan yıldızlar, artık 'de 'star' olmanın keyfini sürüyor

  • Saklambaç
  • 17.01.2011
ABONE OL
Gurbetten ekrana

SÜLÜMAN FENOMEN OLDU
12 Ağustos 1983'te 'da doğan Meryem Uzerli ya da oradaki adıyla Meriem Sahra Userli, Hamburg'da 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Uzerli, 'Sülüman' repliği ve güzelliği ile unutulmazlar arasına girdi.

TATiL iÇiN GELDi
Fahriye Evcen, Almanya'nın Solingen şehrinde doğup büyüdü. Sosyoloji okurken Oya Aydoğan tarafından keşfedildi.
Yaprak Dökümü için yapılan deneme çekiminde başarılı olunca da okulu dondurup annesiyle İstanbul'a yerleşti. 'Necla'ya 5 yıl boyunca hayat verdi.


FRANSA'DA TiYATRO EĞiTiMiNi TAMAMLADI
İzmir Tire'de dünyaya gelen Cansel Elçin, 9 yaşında ailesiyle birlikte Paris'e yerleşti. Elçin, Fransa'da oyunculuk eğitimi aldı.

Ferzan Özpetek'le tanışan Elçin, Tomris Giritlioğlu sayesinde Türk televizyonlarına transfer oldu.

AVRUPALI YÖNETMEN GETİRDİ
Fırat Çelik, 25 Mart 1981'de Almanya'da doğdu ama aslen Tuncelili. Çok küçükken ailesiyle Paris'e taşınınca Avrupalı oldu. Çelik, Philippe Lioret'nin İstanbul Film Festivali'nde gösterilen filmi Welcome için 'ye geldi ve beyazcama transfer oldu.

kalan karakter 1000

sabrinam sabrinam // İSTANBUL

Diziyle ilgili bir şey diyemem ama Meryem Uzerli çok güzel bir kadın ve yetenekli bir oyuncu geleceği parlak ve Hülya Avşarın tahtına aday görüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.01.2011 13:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.