Bugünkü
Takvim

nin altın sırları

  • Saklambaç
  • 25.10.2010
ABONE OL
Kış güzelliğinin altın sırları
Teninize uygun saç
Saçlarınız, kızıl tonlu sıcak bir kahve mi yoksa küllü koyu kahve mi? Aralarında pek fark yok gibi görünse de, bu ayrıntılar, teninizin parlaklığının ortaya çıkabilmesi için çok önemli. Kuaförünüze danışarak, ten renginize en uygun saç tonunu seçebilirsiniz.

Allığı ihmal etmeyin
Canlı görünmeniz için yüzünüzün renkli görünmesi gerekiyor. Böylece güzelliğiniz de ortaya çıkmış oluyor. Allığı kafanıza göre değil de taktiklerini bilerek sürmeniz gerekir. Mesela yüzünüzün ince görünmesini istiyorsanız, allığı diklemesine, daha geniş görünmesini istiyorsanız yatak olarak sürmelisiniz.

Ellere önem verin
Bakımlı ellerde oje bir başka durur. Düzenli olarak manikürü ihmal etmeyin. Zarif ellere sahip olmak istiyorsanız ellerinize yeterli bakımı göstermelisiniz.

Her mevsim bakım
Yazın kazanılan bronzluk, kışa girerken yerini soluk bir renge bırakır. Ama siz soluk renkle gezmek zorunda değilsiniz. Bronzlaştırıcı günlük bakım kremleri imdadınıza koşuyor.

Bembeyaz dişler
Dişlerinize iyi bakın. Beyaz dişler ve sağlıklı, pembe bir diş eti sağlıklı genlere sahip olduğunuz anlamına geliyor. Dişlerinizi fırçalamanın dışında beyazlatıcı macunla fırçalamayı ihmal etmeyin. Yılda iki kez de temizletin.

Güvendiğiniz yeri açığa çıkarın!
Kusurlu bilgelerinizi saklamakla uğraşmak yerine en beğendiğiniz, en güvendiğiniz yerlerinize dikkat çekmeyi deneyin. Örneğin çok güzel dudaklara sahipseniz dikkat çeken bir ruj kullanarak daha da dikkat çekici hale getirin. Mükemmel bir sırta sahipseniz sırt dekoltenizi kullanın.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.