Bugünkü
Takvim

Sevil'e uymadı

Antalya'da önce eski aşkıyla buluşan İnanoğlu, sonra Tolga Karel'in ex sevgilisi Sevil Uyar'a göz dikti. Sevil, oyuncunun ısrarlarından yaka silkti!

  • Saklambaç
  • 21.10.2010
ABONE OL
Sevil'e uymadı
Bu yıl krizlerle gündeme gelen Antalya 'dan bir de aşk haberi çıktı. Festival için kente giden , etkinliğin en çapkın isimlerinden biriydi. İnanoğlu, festival kapsamında düzenlenen defile için Antalya'ya giden eski sevgilisi ile buluştu. İkili, bir barda oturup sohbet etti!

HERKESİN DİLİNDEYDİ
Ünlü oyuncu İlker İnanoğlu, eski aşkının İstanbul'a dönmesiyle bu kez Sevil Uyar'la tanıştı. Günlerce güzel oyuncunun peşinde koşan İnanoğlu, Sevil Uyar'dan bir türlü istediği yanıtı alamadı. Söylenenlere göre; Doktorlar dizisinin kadrosuna dahil olan İnanoğlu'nun ısrarlı tavırları, Altın Portakal'a katılan diğer konukların da gözünden kaçmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.