Bugünkü
Takvim

Diana kapışması

Oscarlı oyuncu ve genç neslin başarılı isimlerinden , 'nın hayatını anlatan filmde başrol için karşı karşıya geldi Charlize

  • Saklambaç
  • 21.10.2010
ABONE OL
Diana kapışması
Hollywood'un iki güzeli ve , İngiltere'nin en sevilen simalarından için mücadele ediyor. 1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden Galler prensesinin hayatının filme çekilmesi Theron ve Knightely'i karşı karşıya getirdi. Büyük ses getirmesi beklenen filmde başrolü kapmak için her kapıyı zorlayan iki güzel, farklı ortamlarda kendilerinin Lady Diana'ya hayat vereceğini söylüyor. Filmin prodüktörü Stephen Ewans'a ulaşmak ve rolü kapmak için araya hatırlı dostlarını koyan Theron ve Knightley, şimdilik bir sonuca ulaşabilmiş değil. İki güzel arasında bir türlü karar veremeyen yapımcı Ewans, bu yılın başında başlamayı planladığı çekimleri de ertelemek zorunda kaldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.