Bugünkü
Takvim

Büyük çatışma

Polat Alemdar ve adamları içine düştükleri büyük çatışmadan kurtulacak mı? Cevaplar bu akşamki ""da!

  • Saklambaç
  • 21.10.2010
ABONE OL
Büyük çatışma
Solukları kesecek yeni bölümü ile "" bu akşam ekranlarında... Polat Alemdar ve adamları içlerine düştükleri çatışmadan nasıl kurtulacak? Baba Memduh'un torunu Baran, Polat ve adamlarını satacak mı? Örgütün toplantısında yaşanan Zara ve Şahmaran arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak? Polat Alemdar, bu toplantıdan istediğini almayı başaracak mı? Memati, Zaza ve Zülfikar'ı hangi işe ortak edecek? Diğer ortak kim olacak? Şahmaran, Polat Alemdar'ı pusuya düşürmek için kimi kullanacak? Soruların cevaplarını öğrenmek istiyoranız "Kurtlar Vadisi Pusu"yu kaçırmayın...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.