Bugünkü
Takvim

Cansu'nun işi fallara kaldı

Cem Yılmaz'la 3 yıldır aşk yaşayan Cansu Dere, hırs yaptı! Manken, falcısına 'Seneye evlenelim, sana 5 bin dolarlık bir yüzük alacağım' dedi hırs yaptı! Manken, falcısına 'Seneye evlenelim, sana 5 bin dolarlık bir yüzük alacağım' dedi

  • Saklambaç
  • 26.10.2009
ABONE OL
Sürekli aynı soru!
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ı 3 yıldır nikah masasına oturtmayı başaramayan Cansu Dere, niyeti bozdu. Neredeyse her hafta bir falcıya giden ünlü manken, her fal seansında falcısına "Cem ile ne zaman evleneceğiz?" diye sormaya başladı. Bu isteğini sevgilisine açıklamaktan da çekinen Dere'nin fal seansları sıklaştı ve güzel manken istediği yanıtı sonunda aldı.

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Dile benden ne dilersen!
Avrupa yakasında birçok ünlü kadının müdavimi olduğu bilinen falcı, Cansu Dere'ye "2010'da Cem Yılmaz ile evleneceksin" müjdesini verdi. Falcısının söylediklerine çok sevinen Dere'nin yanıtı da ilginçti. Cansu Dere, sevgilisiyle evlendiği taktirde falcısının kendisine bahsettiği ve değeri 5 bin dolar olan pırlanta yüzüğü hediye etme sözü verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.