Bugünkü
Takvim

Kanunsuz kral

'Kral' adıyla 3 TV programı hazırlayan Okan Bayülgen, Kanalizasyon'un galasında kapalı alandaki sigara yasağını 'inadına' deldi

  • Saklambaç
  • 23.10.2009
ABONE OL
'YANLIŞ ANLAŞILDIM'
Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerdeki "magazin terörü" tartışmalarına "Gazetecilikle paparazzilik ayrılsın da biz de onları dövelim" sözleriyle katılmıştı. Bayülgen, başrolünde yer aldığı "Kanalizasyon" filminin galasında gazetecilerin protestosu üzerine çark etti. Sözlerinin yanlış anlaşıldığını dile getiren Bayülgen, "Bugüne kadar kimseyi dövmedim. Sadece sitem ederim. Bu işi yapan arkadaşlar çok emek sarf ediyor" dedi.

OKAN BAYÜLGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

GÖZ GÖRE GÖRE TÜTTÜRDÜ!
Galasını takip eden magazincilerle yakından ilgilenen ve basın mensuplarıyla yerde bağdaş kurup konuşan Okan Bayülgen, bu tavrıyla aradaki buzları eritmeyi başardı. Bu arada 19 Temmuz'da yürürlüğe giren "kapalı alanda sigara içme yasağı"na o günden beri karşı çıkan ünlü sanatçı, galada da kanun tanımadı! Okan Bayülgen, galanın yapıldığı mekanda gazetecilerin gözü önünde sigarasını tüttürdü.

MAGAZİNCİLERE ZEYTİN DALI UZATTI
Kanalizasyon filmini eşi Şirin Ediger'le birlikte izleyen Okan Bayülgen, kameraların önünde sigarasını yaktı. Gazetecilerle aradaki buzları eriten Bayülgen, "Sizin bu iş için ne kadar emek harcadığınızı biliyorum" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.