Bugünkü
Takvim

Aradan seç seçebilirsen

  • Saklambaç
  • 17.10.2009
ABONE OL
Neşe kaynağı T-box bu sezon sizi sonbaharın hüznünden alıp bilinmeyenlerle dolu geleceğin coşkusuna sürükleyecek… T-box'ın Sonbahar- Kış Koleksiyonu bu yıl her türlü ruh haline sesleniyor. "Ne olursa olsun yine de giy" felsefesinden hareketle üstleri altları katıp karıştırmak, içinizi dışınıza yansıtmak T-box ile çok kolay... "Wild wild Dress"ler, "hip top"lar "lumberjane" ler, Let's Party'ler... T-box' erkeklerine gelince; onlar bu mevsim her zamankinden daha güçlü, daha artist, daha konuşkan, daha seksi, daha "John Wayne" olacaklar... Mahmuzlu botlarını tamamlayan kareli gömleği ve ağır çekim yürüyüşüyle beyazperdenin efsanesi olan Wayne, şimdi Lumberjohn'larda hayat buluyor. Çekingen erkekler ise baskılı T-Bomb tişörtlerle kendilerini ifade etmenin en cool yöntemini keşfediyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.