Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.07.2009

Beni annem yaşındaki kadınla kıyaslamayın

Son albümü için klip çeken Lerzan Mutlu, Seda Sayan'ı kızdıracak açıklamalar yaptı

Lerzan Mutlu 'Zirve' isimli albümünün sevilen şarkısı 'Hançer'e klip çekti. Bodrum'daki olay görüntülerinden sonra İstanbul'a dönen şarkıcı, yine uslu durmadı. Yeni sezonda sabah programı yapacak olan Mutlu, "Seda Sayan'a rakip mi olacaksınız?" sorusu üzerine açtı ağzını yumdu gözünü.

Seksi şarkıcı, "Ben 32 yaşındayım siz bana 58 doğumlu annem yaşında olan bir kadından bahsediyorsunuz. Beni yaşıtlarımla kıyaslayın" dedi. Eline beyzbol sopası alan Lerzan, "Bunu birine sallıyorum. Siz kim olduğunu biliyorsunuz" diyerek Seda Sayan'ı ima etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.