Bugünkü
Takvim

Model Rosie Huntington - Whiteley formunun sırrını açıkladı!

Model Rosie Huntington- Whiteley, günde 3 litre içerek form tutuyor. Su, insan sağlığı için hayati önem taşıyor. Beyinde ve kanda yüzde 80, kaslarda ise yüzde 70 oranında su bulunuyor. Böbrek taşı oluşumunu engelleyen, kolon kanseri riskini azaltan su, kilo vermeye de yardımcı oluyor.

Bir içim su!

Su, insan sağlığı için hayati önem taşıyor. Beyinde ve kanda yüzde 80, kaslarda ise yüzde 70 oranında bulunuyor. Böbrek taşı oluşumunu engelleyen, kolon kanseri riskini azaltan su, kilo vermeye de yardımcı oluyor. Sağlıklı bir hayat için günde 2.5-3 litre su içmek gerekiyor. Suyun vücuda olan faydaları şöyle sıralanıyor:
Cildi güzelleştirir. Yaşlanmayı yavaşlatır.
Vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.
Eklemleri ve kemikleri güçlendirir.
Kabızlığı engeller.
Böbrek ve karaciğeri temizler.
Zayıflatır.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.