Bugünkü
Takvim

Sıkıntıları paylaşın | Nafiz Karagözoğlu'na sorulan sorular (8 Eylül 2019)

Evlilikte yaşanan sorunların aşılmasında, çiftlerin birbirine desteği önem taşıyor. Özellikle cinsel hayattaki sorunlar çiftlerin arasını açıyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Nafiz Karagözoğlu cinsel sorunlarınıza en sağlıklı cevapları vermeye devam ediyor. İşte Nafiz Karagözoğlu'nun 8 Eylül 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

Sıkıntıları paylaşın
Evlilikte yaşanan sorunların aşılmasında, çiftlerin birbirine desteği önem taşıyor. Özellikle cinsel hayattaki sorunlar çiftlerin arasını açıyor. İç Hastalıkları Uzmanı M. Nafiz Karagözoğlu, çiftlere birbirilerine anlayışlı olmalarını ve sıkıntılarını paylaşmalarını öneriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.