Bugünkü
Takvim

Avokado mucizesi! İşte faydaları...

Bol miktarda folik asit, E ve B6 vitamini içeren avokado, hem cinselliğe, hem de fertiliteye (doğurganlık) olumlu katkı sağlıyor. Avokado, erkeklerde sperm kalitesini artırıyor. Kadınlarda da doğurganlığa büyük katkı sağlıyor.

'Ana'kado!
Bol miktarda folik asit, E ve B6 vitamini içeren avokado, hem cinselliğe, hem de fertiliteye (doğurganlık) olumlu katkı sağlıyor. Spermlerin yumurtaya daha güçlü ulaşmasını sağlar. Haftada üç kez tüketilirse etkilerini iki haftada gösterir. Avokadonun faydaları şöyledir:
Kalp ve damar sağlığını korur.
Kandaki kötü kolesterolü düşürücü tekli doymamış yağlar içerir.
Zararlı toksinleri vücuttan atar.
Avokado yağı, egzama ve sedef sorunları için faydalıdır.
Bağışıklık sistemimizi güçlendiren, kandaki alkalin dengesini koruyan ve kandaki kırmızı kan hücrelerini yapan avokado, aynı zamanda bir demir kaynağıdır.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.