Bugünkü
Takvim

İlaçla mutluluk olmaz | 'na sorulan sorular (20 Ağustos 2019)

Aşk hayatında sorun yaşayanlar, artıracak ilaçlar kullanmak istiyor. Ancak bu durum, kronik hastalığı olanlar için risk oluşturuyor. İşte Dr. 'nun 20 Ağustos 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar....

İlaçla mutluluk olmaz

Aşk hayatında sorun yaşayanlar, cinsel gücü artıracak ilaçlar kullanmak istiyor. Ancak bu durum, kronik hastalığı olanlar için risk oluşturuyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, bu ilaçların geçici çözüm olduğunu vurguluyor. Doktor kontrolünün önemine dikkat çekiyor.

PROSTATTA BESLENME
65 yaşında prostat olduk. Daha çok köyde kalıyorum. İlaç var. Ama bulamazsam ne yemem gerekir?

ISIRGAN otu kökü, prostat oluşumunu engelleyen yiyeceklerin başında yer alıyor. Isırgan otokökü, prostat hücrelerinin büyümesini engelleyerek hastalık oluşumunu büyük oranda durduruyor. Çilek, pişmiş domates ve kabak çekirdeği tüketebilirsen takipte destek olur. Ancak tedavi ayrı destek ayrı bir durumdur. İlacını temin et.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.