Bugünkü
Takvim

Kansızlığa fıstık gibi çözüm!

En sevilen kuruyemişlerden Antep fıstığı, hem damakları şenlendiriyor hem de sağlığı koruyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Seda Nur Güler, antioksidan bakımından zengin bu kuruyemişin faydalarına değiniyor.

Kansızlığa fıstık gibi çözüm!
En sevilen kuruyemişlerden Antep fıstığı, hem damakları şenlendiriyor hem de sağlığı koruyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Seda Nur Güler, antioksidan bakımından zengin bu kuruyemişin faydalarına değiniyor. E vitamini içeriği sayesinde Antep fıstığının kan şekerini dengelediğine vurgu yapıyor. Kansızlığı önleyen Antep fıstığının her gün bir avuç tüketilmesi, vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyacını karşılıyor. İyi kolesterolü artıran, Antep fıstığı, bağışıklığı da güçlendiriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.