Bugünkü
Takvim
  • Otomobil
  • 12.08.2019 09:21
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 15:38

Hesaplı ve kaliteli otomobil kampanyaları (2019 yılı Ağustos ayı)

Otomobil Kampanyaları - Sıfır ve ikinci el araç kampanyaları 2019 Ağustos ayına girilmesi ile başlamış oldu. İlk defa araç alacaklar ya da araç değiştirmek isteyenler kullanıcılar için en uygun sıfır ve ikinci el araç kampanyalarını 2019'i takip ediyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. Pazara ilgi büyük. Hareketlilik fazla ama vatandaşlar yine de alış ve satışların istenilen düzeyde olmamasından şikayetçiler.

Hesaplı ve kaliteli otomobil kampanyaları (2019 yılı Ağustos ayı)

Otomobil Kampanyaları - Faizlerin inmesi ile otomobil piyasası hareketlendi. Bankaların birbiri ardına taşıt kredisi indirim kararları sektöre ilaç oldu. Bu bağlamda araç satışlarında istenilen seviyelere ulaşmak isteyen otomobil satıcıları kullanıcıyı vadeli seçeneklerle çekmeyi planlıyor. Sıfır araç kampanyaları 2019 yılı Ağustos ayı itibariyle başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.