Bugünkü
Takvim
  • Otomobil
  • 27.02.2019 17:38
  • Son Güncelleme: 27.02.2019 17:38

'yı marka haline getiriyor!

Dünyanın en büyük üreticilerinden olan Alman markası, en çok tutulan modellerinden olan 'yı 'de marka haline getiriyor.

Alman otomobil devi Volkswagen (VW),hali hazırda birçok pazarda sattığı Jetta modelini Çin'de tek başına bir marka haline getirdi.

Ülkedeki genç kullanıcıları hedefleyen VW, bu amaç doğrultusuna yeni markası Jetta'nın modelleri için diğer markalarında daha düşük bir etiket fiyatı belirledi. Yapılan açıklamaya göre, Jetta'nın VW'nin Çin'deki giriş seviye markası olacağı belirtildi.

Jetta'nın genç kullanıcılar haricinde, Çin'de yerel markaları tercih eden kitleyi de hedeflediği kaydedildi. VW kaynakları, Jetta'nın yıl sonuna kadar Çin'de 200 bayiye ulaşacağını bildirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.