Bugünkü
Takvim

Sadece 150 tane üretilecek

ABONE OL
Sadece 150 tane üretilecek
Yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden Aston Martin ve James Bond birlikteliğine kutlama niteliğinde özel olarak tasarlanan DB9 GT Bond Edition'dan dünyada sadece 150 tane olacak. Sınırlı sayıda üretilecek model, 'in Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar tarafından ülkemizde de satışa sunulacak. DB9 GT Bond Edition'ın Türkiye'de satışa sunulması ile ilgili heyecanlı olduklarını dile getiren D&D Motorlu Araçlar Başkanı Nevzat Kaya, "Bu aracı yakın zamanda Türkiye sokaklarında da göreceğiz" dedi. DB9 GT Bond Edition, Türkiye'de dünya piyasalarıyla aynı zamanda satışa sunulacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.