Bugünkü
Takvim

Hayvan sevgisi

  • Sosyal Medya
  • 17.07.2014
ABONE OL
Hayvanları çok seviyorum!..
Hangilerini mi? Tünellerde park lambası ya da farlar yerine dörtlülerini yakan ÖKÜZLERİ... Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ... Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan/solunuzdan bir de size ters ters bakarak geçen ÇAKALLARI... Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 2-3 lirayı servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran DAVARLARI... Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra "Abi bi el atsana" diye yardım isteyen EŞEKLERİ... Dakikalarca aynalarına bakmadan otobanın sol şeridinde sizin süratinizden en az 50-60 km yavaş giderek salınan KOYUNLARI... Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ... Arabasında biriktirip çöpe atması gerekenleri yola atan DOMUZLARI... Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan AYILARI... Her yere tüküren LAMALARI... Evinin kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI...

Park nerede?

Bir gün bir çocuk kaybolmuş. Polisler çocuğu evine götürmek için evlerinin nerede olduğunu sormuş.
Çocuk da parkın karşısında olduğunu söylemiş.
Polis: 'Peki park nerede?' diye sormuş.
Çocuğun cevabı: 'Evimizin tam karşısında' olmuş.

Alkışlı Yorum

Bankamatik sırasındaydım. O sırada bir trafik polis otosu geldi. Banka önündeki park etmiş arabanın plakasını anons etti. Önümdeki şahıs para çektiğini, arabayı hemen çekeceğini işaretlerle polise anlatmaya çalıştı. Bir polis ortalığı yıkan anonsu patlattı: "Yüz lira fazladan çek, ceza yazdık!"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.