Bugünkü
Takvim

En çok söylenen yalanlar (2)

  • Sosyal Medya
  • 14.07.2014
ABONE OL
Abi sen kapat, ben hemen arıyorum. Çocuğu gönderdim bile, birazdan sende. İmkansız, daha ucuza bulamazsınız. Şimdi seni düşünüyordum. Makina bozuk. (Resmi daire fotokopicisi) Giyince açılır, merak etmeyin. Seni sevdiğim için yapıyorum bunları. Kapatmam lazım, ocakta yemek var. En doğru, en hızlı, en detaylı haberler için bizi izleyin. Biz demokrasinin bekçisiyiz. Saat durmuş, çalmadı. Yok canım, benim değil, arkadaşlar unutmuş. Biz de şimdi içeri girdik. Biz de tam kapıdaydık. Aaa, sana en az beş e-posta gönderdim, almadın mı? Sürekli arıyorum, düşmüyor. Karım çok hasta, acil servise yetiştirmem lazım. Oo hooo... çoktaaaan. En geç haftaya hepsini öderim. Arayacaktım ama işler çok yoğun, kafamı kaldıramıyorum. Abi ikinci köprüde bir basmışım, kadran 225. Bir tanesi sorun çıkarsın, hepsini geri getir. Benim köylüm, benim çiftçim, benim memurum. Abla tabaklar tamamiyle ithal malıdır, kırılmaz. Kurtarmıyor abla, bak inan zararına satıyorum. Müşteri: Garson bey kadayıf taze mi? Garson: Tabii beyefendi, daha bu sabah çıktı. Elimde kalmamış beyefendi, siz girmeden biraz önce son parçayı sattım. Çok yakışmış... Telefon kapalı değildi...
Demek çekmemiş. hay Allah!!! Aslında sorular çok kolaydı. Ben mi onu seviyormuşum. daha neler, gıcık oluyorum ben ona ya... Ders çalışıyorum... Canım bilerek olmadı ya.. Ben ders çalışsam ooohoo...

Demirel

Eski Cumhurbaşkanlarımızdan Süleyman Demirel'in pratik zekasını eskiler bilir. Yeniler için ise bir örnek vereyim. Demirel'e bir gazeteci sorar: - Efendim siz bize işsizliği 3 ay içerisinde bitireceğinizi vurgulamış ve "Bunun altını çizin" demiştiniz, ben de çizmiştim. Buyurun. - Kağıdı vermene gerek yok. O gün "Altını çizin" demiştim değil mi? Çıkar kalemini tekrar. Al kağıdı eline, bul o satırları. Buldun mu? Hah tamam; şimdi de üstünü çiz!

Alkışlı Yorum

Neden bu kadar yaramazsın? diye soruyorum, "Allah beni böyle yaratmış" diyor.
Cevap veremiyorum tabii haklı çocuk.
Kul yapımı değil Allah vergisi...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.