Bugünkü
Takvim

Erkek annesi

  • Sosyal Medya
  • 23.05.2012
ABONE OL
Erkek annesi
Oğlum güzel yavrum hastayım kalk bana bir bardak su ver. -Tamam anne şu pozisyon bir bitsin. -Oğlum yarım saat önce bir bardak su istedim senden. -Getiriyorum anne! -Kalsın kalsın getirme ben alırım suyumu. Ah başım besle büyüt sonra bir damla su getirmesin sana ah belim! -Anacım özür dilerim sen yat ben hemen getiriyorum suyu. -İstemiyorum senin suyunu kalsın. Evlenince karına getirirsin.
Azcık başım ağırıyor dese doktor doktor dolaştırırsın. El kızı parmağında oynatır seni ah oğlum.

* * *
-Oğlum ne bu dolabının hali?
Dün düzelttim daha. -Alttaki kazağı alırken dağıldı. -Alttaki kazakmış kazak örsünler başına. -Anne o çorap değilmiydi ya! -Sen annenle dalga geç evlen görcem ben seni. Ah oğlum ah el kızı nasıl düzene koyuyor adamı görürsün.

* * *
-Anne bu yemeğin tuzu eksik. -Tuz kadar başına taş düşsün senin. Anne eline sağlık düşünüp en sevdiğim yemeği yapmışsın demiyorsun da tuzu eksik diyorsun. -Anne ben kapuska sevmemki Gönlün olsun diye yiyorum. -Yeme oğlum yeme yemek zorunda değilsin. Evlen göreceğim ben seni. Elin kızı dayasın 3 öğün makarnayı bak en sevdiğin yemek olmuyor mu?

* * *
-Anne çoraplarım nerde? -Sağdan soldan topluyorum o çorapları yıkayıp koyuyoruz çekmeceye al giy -Bulamadım! -Nasıl bulamadın bakmıyorsun ki al işte. -Anne bunların biri siyah biri lacivert gibi. -Bak bu dağınıklıkla hiçbir kız almaz seni alanda katlanmaz sana 2 günde babasının evine kaçar gider. Ah oğlum ah el kızı biri siyah biri beyaz çorap giydirirde sana ne olduğunu anlayamazsın.

* * *
-Anne şu gömleğimi ütülesene. -Ütülü gömleklerden birini giysen olmazmı oğlum? -Olmaz bunu giyeceğim. -Evlen karın ütülesin. Tabi ütülerse. -Ütüleyecek tabi. -Göreceğim ben seni o zaman ah oğlum ah el kızı ütüsüz gömlek giydirir gık diyemezsin.


* * *
KADIN BİLGİSAYAR OLURSA
HARD-DISK tipi kadın: Her şeyi hafızasında saklar. RAM tipi kadın : İşiniz bittiği anda sizi de unutur. WINDOWS tipi kadın: Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz. EXCEL tipi kadın: Söylendiğine göre birçok kabiliyeti olmasına rağmen birçok kimse basit ihtiyaçlar için kullanır. SCREENSAVER tipi kadın : Eğlendirmekten başka hiçbir işe yaramaz. İNTERNET tipi kadın : Erişilmesi zorlu olan tiptir. SERVER tipi kadın : İhtiyacınız olduğundan her zaman meşguldür. MULTİMEDIA tipi kadın : Korkunç şeylerin güzel gözükmesini saglar. E-MAIL tipi kadın : Her 10 sözünden 8'i anlamsızdır. VİRUS tipi kadın : Bir başka ismi de "Eş"tir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelir kendisini yerleştirir ve kaynaklarınızı kullanmaya başlar.
Kurtulmaya çalıştığınızda kesin bir şeyler kaybedersiniz eğer kurtulmazsanız her şeyinizi kaybedersiniz.

LÜTFİ ALBAYRAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.