Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Memurlar
  • 12.05.2021 11:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.05.2021 11:37
ABONE OL

zabıta ve itfaiye alımı yapacak! İlan yayınlandı

'nun ilan sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanları yenilendi. Yeni ilanlar arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığının 100 memur alım ilanı da yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi zabıta ve itfaiye alımı yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 100 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak memurların 50'sinin zabıta, 50'sinin ise itfaiye eri olacağı açıklandı.

'nun internet portalı üzerinden yayınlanan ilanda, başvuru için bazı şartlar da belirtildi.

İşte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi memur alım ilanı başvurusu için bilgiler:
İlan edilen boş zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi'nin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
a) T.C. vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c) Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

İlanla ilgili detaylar için tıklayın

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN