Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 27.01.2021 10:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.01.2021 10:11
ABONE OL

16 yeni öğretim üyesi alacak! Şartlar belli oldu

'nun ilan sitesi üzerinden yayınlanan güncel personel alım ilanları güncellendi. Güncel ilanlar arasında 'nin 16 öğretim üyesi alımı yapacağının duyurusu da yer aldı.

O üniversite 16 yeni öğretim üyesi alacak! Şartlar belli oldu

Rektörlüğü, üniversitede görevlendirilmek üzere 16 öğretim üyesi alımı yapılacağını açıkladı. İlan detaylarında öğretim üyelerinin hangi pozisyon ve bölümlerde görevlendirileceğine de yer verildi.

'nun ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda, alıma ilişkin detaylı bilgilere de yer aldı. İşte başvuru koşullarına ilişkin detaylar:

- Adayların, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunundaki genel koşulları ve kadrolarının karşısında belirtilen özel koşulları karşılıyor olmaları gerekir. Bütün Kadrolar için Gerekli Başvuru Belgeleri:
- Başvuru dilekçesi;
• YÖK formatında detaylı özgeçmiş ve yayın listesi; (Üniversitemiz web sayfası İnsan Kaynakları bölümündeki YÖK Formatındaki özgeçmiş ve başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.)
- Üniversitemiz web sayfası İnsan Kaynakları bölümünde yer alan Altınbaş Üniversitesi Akademik Bilgi Forumunun doldurulması zorunludur.
- Lisans / Yüksek Lisans / Doktora diplomalarının/Doçentlik belgesinin noter tasdikli örneği ya da e-Devletten alınan diploma belgesi örneği;
- Yurt dışından doktora alan adaylar için, YÖK denklik belgesinin aslı ya da noter tasdikli örneği;
- YÖK tarafından kabul edilen yabancı dil sınavlarına ilişkin sonuç belgesi aslı veya noter tasdikli örneği;
- Nüfus cüzdanı fotokopisi;
- 2 adet vesikalık fotoğraf;
- İkametgah Belgesi (e-Devletten alınabilir.);
- SGK Hizmet Dökümü ve en son çalışılan kurumdan çalışma belgesi;
- Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştıkları kurumdan alacakları ayrıntılı hizmet belgelerini dosyalarında sunmaları zorunludur.

Tüm detaylar için tıklayın

      Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ