Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 30.11.2020 08:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.12.2020 14:38
ABONE OL

Evden günde 1,5 saat çalışarak ayda 2000 TL kazanabilirsiniz!

Evden günde 1.5 saat çalışarak ayda 2000 TL kazanabilirsiniz. aracılığıyla vasıflı-vasıfsız evde paketleme işçi ilanları yayımlandı. Pandemi sürecinde evden çıkmayarak yapılabilecek işler dikkat çekmeye başladı. Ailesinin ekonomisine belirli bir miktarda katkı sunmak isteyen vatandaşlarımız İŞKUR üzerinden evde yapılabilecek işleri merak ederek araştırmalarını sürdürüyor.

Evden günde 1,5 saat çalışarak ayda 2000 TL kazanabilirsiniz!

İŞKUR ilanları ile vasıflı-vasıfsız eleman alımı ile ilgili yeni haberler var. İŞKUR'a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor.

EVDE PAKETLEME İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ayrıca kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru yapanların eğitim sertifika belgeleri İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek. Paketleme işi geldiğinde ise İŞKUR başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek. Farklı el işleri için gelen teklifi kabul eden kadınlar evde 3-4 saatlik çalışmalar ile bin liranın üzerinde gelir elde edebilirler.

EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

EVDE PAKETLEME İŞİ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İŞKUR evde iş imkanı fırsatından yararlanmak isteyen ev hanımları ilgili ilanın yayımlanması ile beraber kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formu dolduracak. Yapılan her iş başına para ödemesi yapılacak. Kadınlar bu işler sayesinde günde 3-4 saat çalışacak ve ayda minumum 1000 lira maksimum 1500 lira ek gelir kazanma hakkı elde edecekler. Bu sayede hem ekonomik özgürlüklerini kazanacaklar hem de aile ekonomisine katkıda bulunacaklar.

İŞKUR GÜNCEL İŞ İLANLARI

Çeşitli branşlarda görevlendirmek üzere personel alım ilanı İŞKUR'un resmi sitesinde düzenli zaman aralıklarında yayımlanıyor. Aşağıdaki linke tıklayıp "Meslek" kısmına iş aradığınız alanları (Örneğin; kasiyer, danışma, büro memuru, güvenlik ve bekçi) yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR İLANLARINA GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
* Kamu haklarından yasaklanmamış olmak
* Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak
* Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlardan dolayı hükümleri bulunmamak.