Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 08.09.2020 08:36
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.10.2020 13:03
ABONE OL

, ve iş ilanları ve ?

Koronavirüs salgınının ardından işsiz kalanlar , ve gibi zincir marketlerde iş başvurusu yapmak için üzerinden araştırma yapmaya başladı. Eylül BİM iş ilanları, A101 personel alım ilanları ve ŞOK başvuru şartlarını araştıran vatandaşlar, iş başvurusu yapmak için İŞKUR'dan araştırma yapmaya başladı.

BİM-ŞOK-A101 2.750 TL maaşla personel alım başvuru şartları...

BİM-A101 ve ŞOK 2.750 TL maaşla personel alım şartları sayfamızda yer alıyor. Türkiye genelinde market zincirleri olan ŞOK, A101 ve BİM marketlerinde işe girmek için araştırma yapan vatandaşların karşısına İŞKUR çıkıyor.

BİM, ŞOK VE A101 PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkiye genelinde market zincirleri olan ŞOK, A101 ve BİM marketlerinde işe girmek için araştırma yapan vatandaşların karşısına İŞKUR çıkıyor. İŞKUR kaydı olmayan vatandaşlar ilk olarak kayıt yaptırmak zorunda. İŞKUR kaydı ise oturduğunuz adrese en yakın yerlerdeki İŞKUR merkezlerinden yapılabiliyor. Ya da iskur.gov.tr üzerinden de kayıt oluşturarak BİM, A101 ve ŞOK, marketlerinin açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. BİM, ŞOK ve A101personel alımı başvuru şartlarından en önemlisi de İŞKUR kaydının yapılmış olması.

BİM A101 ŞOK ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR!

BİM, A101 ve ŞOK resmi internet siteleri üzerinden alım yapılacak pozisyonları ve başvuru ekranını paylaşıyor. İşte personel alımı yapılacak boş kadrolar;

- Kasa reyon personeli,
- Kasiyer,
- Satış elemanı,
- Kozmetik personeli,
- Meyve ve sebze personeli,
- Bölge taze gıda personeli,
- Reyon görevlisi,
- Beden işçisi,
- Depo görevlisi/Ambar görevlisi,
- Satış danışmanı,

SON DAKİKA MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ