Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 27.07.2020 11:45
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.07.2020 13:17
ABONE OL

fabrika su ve kadrolar açıklandı mı? TOGG personel alımı var mı?

fabrikasının açılışının yapılmasının ardından işçi alım süreci başlıyor. TOGG da yaptığı bir açıklamada, TOGG bünyesinde çalışmak isteyenlerin '''' başlığı altında, başvuru kabul edildiğini bildirdi. Fabrikaya başvuru sürecinin başlamasının ardından iş arayanlar araştırma yapmaya başladı. Peki, TOGG iş ilanları 2020: TOGG fabrika su nasıl yapılır? TOGG 4000 işçi alımı...

TOGG KPSS şartsız binlerce personel alımı başvuru şartları...

TOGG personel alımı başvuru şartları oldukça merak ediliyor. TOGG'un yerli arabayı üreteceği fabrika için kollar sıvandı ve temel atıldı. Yerli otomobil fabrikasının inşaası için hazırlıklar devam ederken TOGG bünyesinde çalışmak isteyenler ise iş başvuru sayfasını araştırmaya başladı. İşte son dakika haberi ve detaylar takvim.com.tr'de

TOGG İŞ İLANLARI 2020

Yerli otomobil fabrikasının inşaası için hazırlıklar devam ederken TOGG bünyesinde çalışmak isteyenler de TOGG fabrika iş başvurusu hakkında araştırma yapmaya başladı.

TOGG FABRİKA İŞ BAŞVURUSU

TOGG iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki sayfaya gitmesi gerekmektedir.

TOGG İŞ BAŞVURUSU LİNKİ

TOGG İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI!

TOGG tarafından iş başvuru sayfasında yayımlanan açıklamada, aşağıdaki özelliklere sahip olanların iş başvurusu yapması gerektiğine yer verildi:

"TOGG'da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG'da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz."

TOGG iş ilanları sayfasına baktığımızda Genel Başvuru ekranının açıldığına yer verildi. Genel Başvuru ekranında ise şartlar için şu ifadelere yer verildi:

Saygın bir üniversiteden Endüstriyel, Mekanik veya ilgili Mühendislik derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi

İşletme, İnsan Kaynakları veya ilgili alanda lisans derecesi veya eşdeğer deneyim

Otomotiv sektöründe Ar-Ge, Üretim, Tedarik Zinciri veya Satın Alma rolleri için deneyim

Güçlü analitik ve problem çözme becerileri

Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri tanıtma, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği

Disiplinler arası takımlarda bölümler arası süreçleri anlama ve geliştirme becerisi

İngilizce mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri

Yurtdışında ve küresel bir ekiple çalışabilme