Bugünkü
Takvim

ve duyuru yayımladı: Farklı şehirlere personel alımı yapılacak

ve marketler tarafından duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda farklı şehirlerde personel alımı yapılacağına yer verildi. İş ilanları kadroları ve başvuru detayları haberimizde. BİM ve A101 market tarafından yayımlanan personel alımı ilanlarına başvuru yapacak adayların başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir. İşte başvuru şartları bölümler ve kadrolar detaylar takvim.com.tr'de.

  • Memurlar
  • 17.02.2020 09:31
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.02.2020 16:57
ABONE OL
Bim ve A101 duyuru yayımladı: Farklı şehirlere personel alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden BİM ve A101 markete yüzlerce personel alımı olacak. BİM ve A101 marketleri tarafından bir açıklama yayınlandı.
Yayımlanan duyuruda en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Farklı kadrolara yapılan personel alımı için başvuru detayları haberimizde. İşte başvuru şartları bölümler ve kadrolar detaylar takvim.com.tr'de

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.