Bugünkü
Takvim

güvenlik görevlisi alım şartları ve kadrolar - İŞKUR tarafından şartsız yüzlerce güvenlik görevlisi alınacak!

üzerinden Şubat ayı içerisinde 805 adet güvenlik personeli alımı yapılacaktır. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşulları için haberimizi inceleyiniz. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda istenilen şartlar başvurulacak kadroya ve ilana göre değişiklik göstermekle birlikte en az öğrenim şartı, tecrübe şartı, kurum ile aynı ilde ikamet etme şartı, ilgili belge ve diğer alım şartlarını sağlamaları istenmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmakta olup https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 adresinden ilgili ilanlara ulaşmak da mümkündür.

  • Memurlar
  • 14.02.2020 09:33
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2020 09:33
ABONE OL
İŞKUR tarafından KPSS şartsız yüzlerce güvenlik görevlisi alınacak!

İŞKUR tarafından güvenlik görevlisi alımı yapılacak. KPSS şartsız yüzlerce güvenlik görevlisi alımı için ilanları sayfamızda verdik.
Bu bağlamda güvenlik görevlisi alımlarda adaylar farklı illerde ve kurumlarda istihdam edilecekken başvurulara ve diğer unsurlara ilişkin detaylar şunlardır. Türkiye'nin birçok ilinde farklı özel ve kamu kurumlarında istihdam edilecek olan adayların başvurular için öncelikle İŞKUR'a kayıtlı olmaları gerekmektedir. Özel güvenlik görevlileri sitelerde, hastanelerde, konser, tiyatro gibi çeşitli etkinliklerde, okullarda, bankalarda ve daha çok sayıda yerde çalışma imkanı bulunmaktadır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.