Bugünkü
Takvim

aracılığıyla başvuru şartları nedir? İşte DSİ personel alım kadroları

aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. Alımlar 19. Bölügüne Müdürlüğüne yapılacak. Türkiye'de iş arayan herkesin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor. İŞKUR'a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister online olarak, ister de bulunulan şehirde bulunan İŞKUR şubelerine bireysel başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Memurlar
  • 14.02.2020 09:31
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2020 09:31
ABONE OL
DSİ ilköğretim mezunu personel alımı yapacak

İŞKUR çeşitli kurumlara personel alımlarına devam ediyor. Bu bağlamda DSİ ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. İŞKUR güncel iş ilanlarını dakika dakika takvim.com.tr olarak takip ediyoruz. DSİ bölge müdürlüğü perosnel alımı ilanına başvurular 10 Şubat 2020 tarihinde başlamış olup en geç 14 Şubat 2020 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005397146) ile yapılacaktır. İşte DSİ personel alım kadroları ve tüm detayları.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.