Bugünkü
Takvim

13-14 Şubat alım ilanlarını yayımladı! İşte İŞKUR personel alım şartları

üzerinden Kamu Personeli alımı ilanları yayımlandı. Farklı kurumlar tarafından farklı pozisyonlarda personel alınacak. İşte yayımlanan ilanlar. Kamu Grubu personel alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden yapılıyor. Adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yapacak. İŞKUR'a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister online olarak, ister de bulunulan şehirde bulunan İŞKUR şubelerine bireysel başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Memurlar
  • 14.02.2020 09:32
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2020 09:32
ABONE OL
İŞKUR 13-14 Şubat kamuya personel alım ilanlarını yayımladı!

İŞKUR bu hafta da personel ve memur alımlarına hızla devam ediyor. Bu bağlamda kamuya memur alım ilanları açıklandı. Açıklanan ilanlara göre toplamda 82 kişilik kadro ile alım yapılacak. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakacak olursak, Normal, Engelli, Eski Hükümlü veya TMY kapsamında personel alımı yapılacak. Ayrıca bazı ilanlarda KPSS şartı aranmıyorken bazı ilanlarda ise adaylardan KPSS 60 Puan şartı yer almaktadır. İŞKUR, 2000 yılında kapatılan İş ve İşçi Bulma Kurumu yerine 2003 yılına kadar süren yasal düzenlemelerin ardından kurulmuş bir istihdam kurumudur.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.