Bugünkü
Takvim

, ve Bağkur ikramiye ve ücreti 3 bin TL olacak! Milyonlara büyük müjde ve ödeme tarihi...

Emeklilere ödemelerinin yanı sıra ikramiye ödemeleri ile birlikte 3 bin TL tutarında ödeme yapılması bekleniyor. 2020 yılında ramazan ve kurban bayramlarında Bin'er Tl ikramiye ödemesi yapılacak. Ayrıca Temmuz ayında maaş ları olacak. , ve Bağkur emeklilerine mart Mayıs Temmuz ve Ağustos aylarında yeni ikramiye ödemeleri promosyon ödemeleri müjdeleri geldi. Emekli maaşlarını lardan alan vatandaşlar için uygulamaya sokulan promosyon; maaşlarını anlaştıkları bankadan üç yıl almak şartıyla bir kereye mahsus olarak emeklilere verilen ödemeye denmektedir.

  • Memurlar
  • 13.02.2020 09:31
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.02.2020 10:44
ABONE OL
Emekliye ikramiye ve promosyon tutarı 3 bin TL

SGK, SSK ve Bağkur'lu için ikramiye ve promosyon ücreti oldukça merak ediliyor. Milyonlarca vatandaş için güzel haber geldi. Bu bağlamda SGK, SSK ve Bağkur ikramiye ve promosyon ücreti 3 bin TL olacak. 2020 yılında Bankalar Birliği ile Sosyal Güvenlik Kurumları arasında yeni anlaşmalar sağlanacak. Bilindiği gibi 2017 yılında ilk kez bankalar tarafından verilmeye başlanan promosyon ödemelerinde en az maaş alanlara 350 TL tutarında ödeme yapıldı. Yeni anlaşmalarda bu tutarın Bin TL civarında olması bekleniyor. Bu ödemeler Mart ayında olması bekleniyor.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.