Bugünkü
Takvim

Onlarca personel alımı bin lira maaşla başvuru şartları nedir?

Genel merkezi 'da bulunan Türk ı tarafından Ankara'da çalışacak 'siz en az bin lira maaşla 29 farklı meslekten ı yayımlandı. Kızılay tarafından yayımlanan personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da aktarıldı.

  • Memurlar
  • 13.02.2020 09:34
  •  - 
  • Son Güncelleme: 03.03.2020 18:12
ABONE OL
Kızılay 4-7 bin lira maaşla onlarca personel alımı yapıyor

Kızılay 4-7 bin lira maaşla personel alım ilanlarına oldukça yoğun bir talep geldi. Bu anlamda Kızılay personel alım kadroları ve şartları ile detayları takvim.com.tr'de sizler için veriyoruz. 29 farklı meslekte Ankara'da Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruların devam ettiği duyuruldu. Ayrıca Kızılay tarafından yayınlanan KPSS şartsız personel alım ilanlarında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.