Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.01.2020 09:16
  • Son Güncelleme: 21.01.2020 16:23

aracılığı ile kamuya ve özele 37 bin personel alınacak

İş Kurumu aracılığı ile farklı kurum ve kuruluşlar tarafından 37 bin memur ı yapılıyor. Başvuru süreci başladı ve Şubat ayına kadar devam edecek. da yayımlanan personel alımı ilanları için başvurular başladı. İlanlar İŞKUR üzerinde yayımlandığı tarihten itibaren başvurular başlamış olup son başvuru tarihine kadar yapılıyor olması gerekmektedir.

İŞKUR aracılığı ile kamuya ve özele 37 bin personel alınacak

İŞKUR 2020 yılında yine binlerce işsiz vatandaşı iş sahibi yapacak. Bu bağlamda İŞKUR yeni iş ilanlarını sayfasından açıkladı. 37 bin kişi kamu ve özel şirketlere alınacak. Türkiye'deki milyonlarca işsizden birisi olarak iş arayışında iseniz "İş Arayan" kısmındaki "Üye Ol" seçeneğine tıklamalısınız.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.