Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.01.2020 09:14
  • Son Güncelleme: 14.01.2020 09:14

'a nasıl kayıt olunur? 14 Ocak İŞKUR danışma, , ve alımı başvuru şartları nedir?

İş Kurumu () tarafından yayımlanan güncel işçi alımı ilanlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her yıl yüz binlerce vatandaşın iş bulmasını sağlayan İŞKUR'da yeni işçi ve personel alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarla birlikte danışma ve , ve gibi çeşitli alanlarda işçi alımı yapılacak. Peki, Peki, İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR'a nasıl kayıt olunur? İşte yayımlanan son güncel ilanlar... Bu arada İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında en çok alım yapılacak meslek dalları arasında aşağıdakiler yer almaktadır. Yüzlerce meslek dalında 37 bin kişi alınacak.

İŞKUR yeni personel ve işçi alımı ilanları duyuruldu!

14 Ocak İŞKUR personel alımları tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda danışma, büro memuru, güvenlik ve bekçi alımı için adaylar İŞKUR ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli branşlarda görevlendirmek üzere personel alım ilanı İŞKUR'un resmi sitesinde düzenli zaman aralıklarında yayımlanıyor. Aşağıdaki linke tıklayıp "Meslek" kısmına iş aradığınız alanları (Örneğin; danışma ve büro memuru, güvenlik ve bekçi alımı) yazarak güncel ilanları görebilir. Kurum aracılığıyla her hafta güncel işçi ve alımı ilanları yayımlanıyor ve ilanlara büyük bir merakla inceleniyor. Son olarak danışma ve büro memuru, güvenlik ve bekçi alımı ilanları duyuruldu. Peki, İŞKUR'a nasıl kayıt olunur?

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.