Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.01.2020 08:57
  • Son Güncelleme: 20.01.2020 16:50

Yönetmeliği değişmişti! 2020 personel alımı için son gelişmeler!

Posta, Telefon ve Telgraf A.Ş. ile personel alım ilanları bekleniyor. 2020 yılı ile birlikte açıklanması beklenen alımlar, İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkındaki yönetmeliğe göre yapılacak. 2020 başvuruları başladı mı? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor.

Yönetmeliği değişmişti! PTT 2020 personel alımı için son gelişmeler!

PTT personel alımı yaş ve mezuniyet şartı adaylar tarafından oldukça merak ediliyor. Bu bağlamda 2020 yılı için personel alımı yapılacak mı? Sorusu oldukça merak ediliyor. Bilindiği gibi 2018 yılında PTT 5 bin personel alımı yapmıştı. Gişe personeli, dağıtıcı, uzman, avukat, gibi kadrolarda yapılan alımlarda KPSS şartı aranmadı. İşte PTT personel alım süreci ve tüm gelişmeler takvim.com.tr adresindedir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.