Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 13.12.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 13.12.2019 12:53

Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir? 2019 1 ne zaman açıklanacak?

Bekçi adaylarının heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Sözlü mülakatlara katılan adaylar, mülakatların tamamlanmasının ardından iki ay geçmesinin ardınan sonuçları iple çekmeye başladı. Polis Akademisi tarafından müjdeli haber bekleniyor. Peki, 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak? Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir?

2019 1 bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi'nin 2019 1. dönem kapsamında gerçekleştirdiği bekçi alımlarında sözlü mülakatların ardından sonuçların açıklanacağı tarih heyecanla bekleniyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir? 2019 1 bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli olmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 ay içerisinde açıklanması düşünülüyor. Buna göre, sonuçların kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.