Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.12.2019 10:30
  • Son Güncelleme: 11.12.2019 10:30

Bekçilik sonuçlarında son dakika duyurusu geldi mi? 2019 ne zaman açıklanacak?

Bekçi adaylarının heyecanlı bekleyişi sürüyor. Sözlü mülakat sonuçlarını araştıran adaylar, konu ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediyor. 12 Ekim'de tamamlanan na göre, göreve başlayacak adaylar belirlenecek. Peki, ne zaman açıklanacak?

Bekçilik 2019 1. dönem sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Son günlerde en çok aranılanlar arasında yer alan bekçilik mülakatları ile ilgili araştırmaları hız kesmeden devam ediyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen alımların 2019 1. dönem kapsamındaki süreç tamamlanıyor. Son aşama olan sözlü mülakatlar 30 Eylül - 12 Ekim tarihlerinde uygulandı. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar...

2019 1. DÖNEM BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından bekçilik sözlü mülakat işlemleri 12 Ekim'de tamamlandı. Sözlü mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin henüz bir açıklama bulunmuyor.

POLİS AKADEMİSİ DUYURULARI İÇİN TIKLAYIN

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.